į pradžią turinys susisiekite  
Apie mus sen

VERSLO DOVANOS 

 

 

UAB Solvida verslo dovanos – tai reklamos priemonė, kuri įmonėms naudinga:
- Komplektuojant darbuotojų aprangą;
- Skatinant ir motyvuojant darbuotojus, kolegas;
- Palaikant įmonės įvaizdį;
- Pardavimų skatinimui (per palaikančios prekės pardavimą).

 


Esate įmonės savininkas, personalo, marketingo direktorius ar atsakingas už šias, o gal ir visas kartu, sritis asmuo? Jums svarbu, kad jūsų darbuotojai būtų motyvuoti, partneriai patenkinti bendradarbiavimu, o klientai puikios nuomonės apie jūsų verslą?
Galbūt jūs dirbate specializuotoje reklamos agentūroje ir jūsų klientai nuolat ieško įdomių, originalių ir „nematytų“ sprendimų kaip verslo dovanos taptų ypatingomis?

 

 

verslo dovanos


 

 

Verslo dovanos – tai daugiau nei dovanos, tai jūsų žinutė siunčiama svarbiems asmenims, todėl suprantame, jog ji turi būti unikali, puikiai atspindinti jūsų įvaizdį bei veiklos sritį ir tokia, kokią gavęs jums svarbus asmuo būtų nustebintas bei pamalonintas ir norėtų dovaną naudoti bei apie ją pasakoti kitiems.

 

UAB Solvida turi ne tik didžiausią išskirtinių verslo dovanų asortimentą, bet ir vykdo įvairius projektus, kurių dėka klientai svarbiems asmenims gali dovanoti išskirtines ir kūrybiškas dovanas.

  
Mūsų misija - tapti geriausiu kliento pasirinkimu.

Siekdami to mes nuolat atnaujiname savo kolekciją ir siūlome klientams inovatyvius sprendimus.

 

 

 

 

 

Verslo dovanos yra didžiausią poveikį turinti ir yra labiausiai efektyvi kaštų prasme reklama naudojama įmonių visame pasaulyje:

- 9 iš 10 vartotojų sako turintys reklaminius rašiklius ar gėrimams skirtus produktus (gertuvės, termosai, puodeliai ir pan.).
- verslo dovanos vidutiniškai vartotojų naudojamos vidutiniškai apie vienerius metus.
- 85% vartotojų visame pasaulyje prisimena įmonę, kuri jiems yra padovanojusi reklaminės atributikos prekę.
- verslo dovanų CPI (cost-per-impression) – kaina per vieną pamatymą – yra viena mažiausių lyginant su kitais reklamos kanalais.


Verslo dovanos tai:

- Dovana kolegai (kolegoms) 
- Dovanos klientams 
- Dovanos verslo partneriams  


Tiek  verslo dovanos klientams, tiek partneriams ir kolegoms yra svarbi komunikacijos, įvaizdžio, identiteto bei rinkodaros strategijos dalis, kuri formuoja nuomonę apie įmonę ir/ar jos prekinį ženklą, didina jos matomumą, atpažistamumą bei žinomumą.


Turėdami daugiau nei 19 metų patirtį šioje srityje bei mumis pasitikinčius daugiau nei 400 klientų, suprantame nuolatinio tobulėjimo ir originalių sprendimų ieškojimo būtinybę. 


Mūsų asortimente rasite ne tik įprastos ir visiems gerai žinomos verslo dovanos (reklaminiai rašikliai ir pan.), bet ir originalios verslo dovanos, prabangios verslo dovanos bei verslo dovanos Kalėdoms ir kitoms ypatingoms progoms.


SUSISIEKITE ir kartu rasime naudingiausią sprendimą būtent jūsų įmonei ar organizacijai. 
 

 

verslo dovanos klietamsdovanos kolegomsdovanos partneriams